Výprodej zboží na inSPORTline se slevou až 80%

SLEVA Expirace neurčena
Využijte skvělý výprodej na eshopu inSPORTline.cz a zakupte vybrané zboží...Více

Využijte skvělý výprodej na eshopu inSPORTline.cz a zakupte vybrané zboží se slevou až 80%. V sekci výprodej je nabízeno zboží druhé jakosti, nebo loňské modely kol a sportovního vybavení. Na zboží 2. jakosti se vztahuje klasická dvouletá záruka, obvykle má pouze drobnou, estetickou vadu, která nebrání funkčnosti výrobku. Méně

Využít
100% Funkční

Společnost inSPORTline je největší výrobce a zároveň prodejce fitness produktů a produktů pro sport a volný čas v České republice. InSPORTline zároveň provozuje vlastní eshop insportline.cz, kde za skvělé ceny nakoupíte například posilovací stroje, trampolíny, steppery, jízdní kola, brusle, různé druhy trenažerů, přilby chrániče, skateboardy, zboží na fotbal, squash a mnohé další.

Jelikož je inSPORTline výrobcem, prodejcem a má své produkty ve svých skladech, můžete se těšit na rychlé dodání. Jiný prodejce Vám tak rychle zboží inSPORTline nedodá. U vybraných produktů, především fitness strojů s cenou nad 3 900,- Kč inSPORTline nabízí nadstandardní záruku 5 let. To vše nasvědčuje kvalitnímu zboží. 5 let záruky se vztahuje na rám stroje.

Kvalita a bezpečnost produktů inSPORTline je ověřena tisíce uživateli po celém světě. Navíc všechny výrobky inSPORTline splňují nejpřísnější evropské normy na kvalitu a bezpečnost.

Doprava zdarma:
Při hodnotě nákupu v eshopu insportline.cz nad 2 000,- Kč je doprava zcela zdarma. Zboží skladem je zpravidla expedováno do 24 hodin od zaslání objednávky.

Výměna velikosti zdarma:
Pokud se bojíte, že vyberete nesprávnou velikost zboží, inSPORTline nabízí výměnu velikosti zdarma až do 30 dní (zboží musí být zabaleno v obalu, nesmí nést známky užití, musí být nepoškozené a kompletní).

recenze Hodnocení : ★★★★★ 5 recenze od 1 recenzenta
5 1