Kasa „Trefa do černého!“

SLEVA Expirace neurčena
Eshop Kasa.cz si pro vás připravil aktuální seznam nejoblíbenějších a...Více

Eshop Kasa.cz si pro vás připravil aktuální seznam nejoblíbenějších a nejžádanějších produktů napříč všemi kategoriemi. Slevy na vybrané produkty až 50%! Vybírejte i vy ze širokého sortimentu zboží za skvělé ceny. Kasa.cz je prověřený eshop, s kterým budete zcela jistě spokojeni.

recenze Hodnocení : ★★★★★ 5 recenze od 1 recenzenta
5 1
Méně

Využít
100% Funkční

Kasa.cz doprava zdarma

SLEVA Expirace neurčena
Pokud nakoupíte v eshopu Kasa.cz nad 3000 Kč, budete mít...Více

Pokud nakoupíte v eshopu Kasa.cz nad 3000 Kč, budete mít dopravu zcel zdarma. Doprava zdarma je odvozena od váhy nakoupeného zboží.

Česká pošta (do 30 kg) 119 Kč (balík na poštu 79 Kč) zdarma nad 2 990 Kč
DPD Private (do 30 kg) 119 Kč zdarma nad 2 990 Kč
HDS Standard (nad 30 kg) 299 Kč zdarma nad 5 990 Kč
HDS Komfort (nad 30 kg) 499 Kč zdarma nad 15 000 Kč
TopTrans (nad 30 kg) 389 Kč

recenze Hodnocení : ★★★★★ 5 recenze od 1 recenzenta
5 1
Méně

Využít
98% Funkční

Právě probíhající akce na Kasa.cz

SLEVA Expirace neurčena
Kasa.cz je skvělý a prověřených internetový obchod se širokou nabídkou...Více

Kasa.cz je skvělý a prověřených internetový obchod se širokou nabídkou produktů od elektra, zahradní techniky, sportovního zboží až po zboží dětské. Kasa.cz si pro vás připravilo skvělé akce, díky kterým ušetříte nemalé množství peněz. Využijte právě probíhající akce na eshopu Kasa.cz i vy.

recenze Hodnocení : ★★★★★ 5 recenze od 1 recenzenta
5 1
Méně

Využít
100% Funkční

Kasa.cz se řadí k největším eshopům na českém trhu. Kasa.cz internetový obchod má ale pobočky i na Slovensku a v Polsku. Kasa.cz nabízí svým zákazníkům široký sortiment zboží, v internetovém obchodě Kasa zakoupíte kompletní sortiment elektra, sportovního zboží, zahradní techniky, kosmetiky, dětského vybavení, nábytku a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu.

Kasa.cz si pro své zákazníky připravuje časté slevy, mezí nejoblíbenější patří „Kasa black Friday“ a „Kasa ďábelské slevy“. Kasa.cz klade důraz především na pohodlí nákupu svých zákazníků. Díky pestré škále nabízených služeb a zákaznického servisu je internetový obchod mezi zákazníky velice oblíbený. Mezi nadstandardní služby patří například rozšířené pojištění, nákup na splátky, dopravu zdarma nad 3 000 Kč. Využijte skvělé akce a slevy až 50% na vybrané zboží.

recenze Hodnocení : ★★★★★ 5 recenze od 1 recenzenta
5 1